Technická Podpora

Candy Service vám poskytuje k dispozici hustou síť autorizovaných technických servisních středisek, aby vám byl zajištěn rychlý, efektivní a kvalitní servis.

Kontaktujte Nás

Jestliže máte nějaký dotaz nebo potřebujete podporu, zákaznické středisko Candy je Vám k dispozici, aby vám poskytlo asistenci v případě problémů s fungováním nebo údržbou vašeho spotřebiče.

Servis

BMK servis s.r.o.
Mahenova 164/2
150 00 Praha 5
Telefon: 841 111 125
candy-hoover@bmkservis.cz

Návod K Použití

Stáhněte si přímo z webových stránek návod k použití vašeho spotřebiče ve formátu pdf: vyberte si produktovou řadu, model nebo kód spotřebiče, který hledáte.

Záruka Candy

Naše produkty mají záruku 2 roky na všechny odchylky od normy. Časové údaje a všeobecné podmínky jsou uvedeny v záručních podmínkách.

K vybraným spotřebičům Candy nabízíme zdarma prodlouženou záruku až na 5 let. K využití této záruky je nutné si výrobek zaregistrovat.

Příslušenství A Náhradní Díly

Candy nabízí široký sortiment příslušenství a náhradních dílů k uspokojení všech požadavků: kontaktujte autorizované servisní středisko a nalezněte ty kompatibilní s vaším spotřebičem.

ZAVOLEJTE SERVISNÍ INFOLINKU CANDY pro sjednání záruční a pozáruční opravy

Tel: 841.111.125

Než zavoláte ujistěte se, prosím, že máte 16-ti místné sériové číslo výrobku, které naleznete na produktu a že znáte datum zakoupení produktu.

Kde najít sériové číslo?

Jediné číslo servisní podpory Candy platné v České republice.