Kontaktujte Nás

Potřebujete obchodní informace o našich produktech nebo se chcete spojit s Candy? Vyplňte formulář a vyberte důvod kontaktování, jestliže naopak potřebujete technickou podporu, kontaktujte asistenční službu a pomůžeme vám dle vaší potřeby.

Prejete si informace o produktech zapuštenými nebo volne stojící?

Na základě a pro účely článků 7, 13 a 23 legislativního nařízení č. 196/2003:

Vyjadřuji můj souhlas se zpracováním osobních údajů za účely popsanými v bodě B)  informačního letáku o ochraně osobních údajů (přímý marketing Candy Hoover Group Srl - s jediným společníkem)

Vyjadřuji můj souhlas se zpracováním osobních údajů za účely popsanými v bodě C) informačního letáku o ochraně osobních údajů (přímý marketing ze strany společností patřících do skupiny Candy Hoover Group Srl - s jediným akcionářem a třetích stran nebo přidružených společností pod obecnou kontrolou společnosti GIAS Srl, partnerů, kteří patří do kategorie společností působících v oblasti finančních služeb a/nebo v oblasti výroby zboží souvisejícího se zakoupeným spotřebičem. Kompletní seznam společností patřících k této skupině vám bude zaslán jako odpověď na žádost zaslanou na adresu privacy@candy.it)

* Povinná pole