Kontaktujte Nás

Potřebujete podrobnější informace o našich produktech nebo se s námi chcete spojit ohledně jiného dotazu? Vyplňte formulář, vyberte důvod kontaktování, spojte se tak přímo s námi a my Vám rádi poskytneme informace dle potřeby. Pokud chcete informaci ihned kontaktujte naši zákaznickou linku, která je dostupná od pondělí do pátka v čase 9:30-17:00 na telefonním čísle: 257 530 418. Jestliže máte zájem o opravu či reklamaci spotřebiče, kontaktujte náš partnerský servis BMK

Prejete si informace o produktech zapuštenými nebo volne stojící?

Na základě a pro účely článků 7, 13 a 23 legislativního nařízení č. 196/2003:

Vyjadřuji můj souhlas se zpracováním osobních údajů za účely popsanými v bodě B)  informačního letáku o ochraně osobních údajů (přímý marketing Candy Hoover Group Srl - s jediným společníkem)

Vyjadřuji můj souhlas se zpracováním osobních údajů za účely popsanými v bodě C) informačního letáku o ochraně osobních údajů (přímý marketing ze strany společností patřících do skupiny Candy Hoover Group Srl - s jediným akcionářem a třetích stran nebo přidružených společností pod obecnou kontrolou společnosti GIAS Srl, partnerů, kteří patří do kategorie společností působících v oblasti finančních služeb a/nebo v oblasti výroby zboží souvisejícího se zakoupeným spotřebičem. Kompletní seznam společností patřících k této skupině vám bude zaslán jako odpověď na žádost zaslanou na adresu privacy@candy.it)

* Povinná pole